Volné pracovní pozice

Do našeho kolektivu hledáme nové spolupracovníky na níže uvedené pozice:

Technik ICT / Administrátor

Obchodní zástupce

Náplň práce:

- správa ICT
- technik dohledového centra
- technická podpora zaměstnancům firmy
- servis uživatelům při nastavování SW apod.
- proškolování zaměstnanců
- samostatné vedení lokálních IT projektů

Požadavky:

- ŘP sk. B – aktivní řidič podmínkou
- AJ na minimální úrovni čtení technické dokumentace
- znalost práce s PC – MS Office
- administrátorské znalosti výpočetní techniky
- znalost serverů výhodou
- komunikační dovednosti doplněné o příjemné a profesionální vystupování

Nabízíme:

- lokalita výkonu práce Pardubice
- mzda 15500 Kč
- možnost seberealizace
- karierní růst
- notebook, mobilní telefon, služební vůz i pro soukromé požití
- flexibilní pracovní doba, home office po zapracování

 Vaše životopisy zasílejte na adresu hr@experia.cz

- správa současných zákazníků
- aktivní vyhledávání nových příležitostí
- příprava nabídek pro zákazníky
- odpovědnost za prodejní výsledky
- odpovědnost za plnění BP

Požadavky:

- spolehlivost, samostatnost, odpovědný přístup k plnění úkolů
- obecná znalost IT technologií z obchodního hlediska

Nabízíme:

- zajímavá práce v oboru ICT
- mzda: 15500 Kč + provize