prace

prace

prace

prace

Obchodní zástupce / region Pardubice - Hradec Králové

Náplň práce:

- správa současných zákazníků
- aktivní vyhledávání nových příležitostí
- příprava nabídek pro zákazníky
- odpovědnost za prodejní výsledky
- odpovědnost za plnění BP

Požadavky:

- ŘP sk. B – aktivní řidič podmínkou
- komunikační dovednosti doplněné o příjemné a profesionální vystupování
- spolehlivost, samostatnost, odpovědný přístup k plnění úkolů
- obecná znalost IT technologií z obchodního hlediska

Nabízíme:

- zajímavá práce v oboru ICT
- provize
- lokalita výkonu práce Pardubice
- možnost seberealizace
- karierní růst
- notebook, mobilní telefon, služební vůz i pro soukromé požití
- flexibilní pracovní doba, home office po zapracování

Chcete využít tuto profesní příležitost?

Pošlete nám co nejdříve na emailovou adresu hr@experia.cz strukturovaný životopis a motivační dopis.

Pro studenty VŠ

Formou stáže nebo brigády.

Nabízíme i mentoring.

Asistent/ka ředitele

  • Administratovní činnost
  • Práce v IS a účetním systému
  • Vyhledávání informací a zpracovávání přehledů / reportů

SQL Vývojář - Data mining

  • zpracovávání analýz a reportů pro vedení společnosti z SQL databází do aplikace Excel

Správce procesů a směrnic

  • Analytické uvažování, nadhled
  • Schopnost psaní pracovních postupů  (workflow)
  • Teoretická znalost procesů / procesního řízení

Nezaujala Vás žádná z aktuálních příležitostí a přesto byste byli rádi členy našeho týmu? Neváhejte nám poslat Váš profesní životopis spolu s motivačním dopisem.