Služby

Široké portfolio našich produktů a služeb vám zajišťuje optimální řešení ve všech oblastech výpočetní techniky.

Služby ICT

Outsourcing ICT / IT bez starostí je klíčová služba, která vám poskytne prostor pro rozvoj vašeho podnikání. Zbavte se starostí o ICT.

Správa a servis IT

Jsme odborníci na správu výpočetní techniky, ať už se jedná o malou kancelář, nebo počítač živnostníka. Už nikdy nemusíte řešit problematiku spojenou se servisem IT vybavení a naplno se tak můžete věnovat rozvoji svého podnikání.

Systémová podpora IT

Poskytujeme vám komplexní systémovou podporu IT, která je vhodná především pro menší firmy s 5 až 15 uživateli s vlastními servery. Systémová podpora IT zahrnuje správu výpočetní techniky, její optimalizaci a správu počítačových sítí.

Outsourcing IT / ICT

Starosti s infrastrukturou ICT nechte na nás. Jsme spolehlivou flexibilní firmou, která vám vytvoří outsourcing na míru. Poskytujeme vám pouze ty ICT služby, které skutečně potřebujete.

Dohledové centrum

Naše dohledové centrum bdí nad vaším IT nepřetržitě 24 hodin denně. Problémy řešíme dříve, než pocítíte jejich dopad na vaše podnikání.

Optimalizace TCO

Optimalizace výkonu - žádné zbytečné čekání, ICT vyladěné na maximum. Optimalizace nákladů - konec zbytečným výdajům a drahému provozu.

Cloud

Dokumenty dostupné kdykoli a kdekoli. Řešení pro firmy, které chtějí využívat benefitů nejnovějších produktů a technologií bez počátečních investic.

Specializovaný hosting a housing

Specializovaný hosting a housing umožňuje bezpečné a spolehlivé provozování serveru zákazníka. Zakládáme si na individuálním přístupu ke každému z vás. Připravíme vám libovolnou variantu hostingu.

Školení

Školení je správnou cestou k vyšší produktivitě a celkovému rozvoji společnosti. Poskytujeme školení pro jednotlivce i velké firmy. Naučte se, jak efektivně využívat výpočetní techniku.

IT pro školství

Využitím ICT služeb ve školství zefektivníte práci a výuku ve škole.

Bezpečnost

Bezpečnost dat je v dnešní době klíčová. Hrozby číhají vně i mimo společnost. Ochraňte svá digitální aktiva.

Dohledové centrum a CSIRT team

Naše dohledové bezpečnostní centrum bdí nad vaším IT nepřetržitě 24 hodin denně. Specialisté našeho CSIRT teamu řeší problémy dříve, než pocítíte jejich dopad na vaše podnikání.

Penetrační testování

Penetrační testy jsou prvním krokem k ověření úrovně bezpečnosti prostředí.

Konzultace a analýzy

Bezpečnost není cíl, ale proces. Neustále musíte inovovat bezpečnostní politiku a řešení dle aktuálních hrozeb.

IS a vývoj

Kvalitní informační systém je skvělým pomocníkem, který vám poskytne nezbytné informace pro přesné řízení vaší společnosti.

Ekonomický a informační systém POHODA

Ekonomický a informační systém POHODA pro rozvoj a podporu vašeho podnikání. Pomůžeme vám s výběrem, implementací a rozvojem.

EET řešení MARKEETA

EET MARKEETA je nejlepší řešení elektronické evidence tržeb. Jako certifikovaný servisní partner pokladních systémů MARKEETA vám mimo samotnou dodávku také zajistíme nastavení pokladny, zaškolení obsluhy, technickou podporu a servis.

Zakázkový vývoj informačních systémů

Díky informačnímu systému na míru bude vaše firma šlapat jako hodinky. Urychlíme každodenní procesy a vyvineme potřebné programy, šablony a aplikace přesně pro váš typ práce.