Správa a servis IT

Jsme odborníci na správu výpočetní techniky, ať už se jedná o malou kancelář, nebo počítač živnostníka. Už nikdy nemusíte řešit problematiku spojenou se servisem IT vybavení a naplno se tak můžete věnovat rozvoji svého podnikání.

rychlý kontakt

Hoďte starosti s výpočetní technikou za hlavu

Budeme spolehlivým parťákem ve vašem podnikání. Pomůžeme vám se správou výpočetní techniky a zajistíme její bezproblémový provoz. Poskytneme vám servis výpočetní techniky, pravidelnou profylaktickou kontrolu a zabezpečíme a ochráníme všechna vaše důležitá data. S námi se vám dostane vždy odborné pomoci se správou vašeho PC.

Nabízíme 2 způsoby správy výpočetní techniky

  • Servis provedeme přímo u vás v kanceláři.
  • Vzdálená správa výpočetní techniky probíhá pomocí připojení techniků na váš počítač a umožňuje provést servisní zásah. Tím se razantně zkracuje doba potřebná k vyřešení vašeho požadavku a zároveň i snižuje cena služby

Dodáváme také novou či repasovanou výpočetní techniku. Konzultujte s námi své požadavky a my vám pomůžeme vybrat nejvhodnější IT zařízení pro vaši práci a následně zajistíme jeho správu a záruční i pozáruční servis.

Obraťte se na nás i s požadavky na podporu uživatelů - zajistíme pro vás jednotné kontaktní místo (help desk), kde vám vždy dovedeme poradit a najít optimální řešení. 

Chcete se nás na něco zeptat? Kontaktujte nás pomocí formuláře.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Odesláním formuláře vyjadřujete souhlas s podmínkami, uvedenými na stránce Ochrana osobních údajů